Adana Emre Çanta

 • Çanta Çeşitlerimiz
 • ELYAF ÇANTA

  Elyaf çanta, dayanıklı kumaşı, hafifliği ve doğa ile dost olan özellikleri sebebi ile çevreci çantalar içerisinde kendisine geniş bir alan bulur.

  Bir çok baskı uygulamasına uygun olması ve düşük üretim miktarlarının imalatına izin vermesi sebebi ile elyaf çanta en çok tercih edilen promosyon çantalarından biridir.

  Elyaf çanta, promosyon çanta sektöründe ülkemizde de ciddi anlamda talep görür ve üreticilerin en çok tercih ettiği kumaş durumundadır.

  İçeriği polipropilen (pp) hammaddeden oluşan elyaf çanta yada diğer adıyla non woven çanta ve hatta ülkemizde yine yaygın olarak kullanılan diğer adıyla tela çanta, doğada çok kısa bir sürede hiç bir iz bırakmadan çözünür.

  Elyaf çanta, diğer adıyla tela çanta bu özellikleri ile hem ürününüzü, markanızı ve(ya) kurumsal kimliğinizi tanıtır, reklamanı yapar hemde ekonomil olması sebebi ile bütçenizi rahatlatır.

  Dokuma olmayan bu kumaş türü, ham bez dediğimiz ve bez çantanın kumaşı olan kumaştan çok daha ekonomiktir. Bu sebeple çok yoğun olarak tanıtım, promosyon sektöründe talep görür. Elyaf çanta yada diğer adıyla tela çanta (non woven çanta) %100 geri dönüşebilir, tekrar kullanılabilir, doğada biyolojik olarak parçalanabilir, alev geciktirici ve istenilen yüzeyden hava geçirgenliği tercihi yapılabilen biri olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur.


  Neden Emre Elyaf Çanta

  - Emre, elyaf çantada 8 renk baskıya kadar fotografik baskı olanağını sunar.

  - Emre Çanta, farklı dikiş tekniklerini kullanrak daha sağlam elyaf çantalar üretir.

  - Emre Çanta, katlanabilir elyaf çanta üretir.

  - Emre Çanta, size özel ekler, fermuar, çıtçıt, cırtlar ile elyaf çantanıza farklılıklar katar.

  - Emre Çanta, elyaf çanta kumaşında çok geniş bir yelpaze sunar.

  - Emre , elyaf çantada çok düşük miktarlarda üretim olanağı sunar.

 
Copyright 2012 (c) Emre Çanta - Promosyon Çantanın Merkezi Web Tasarım : Nefkin Web Tasarım